ورژن مرورگر شما پایین می باشد برای نمایش بهتر سایت لطفا مرورگر خود را بروز رسانی نمایید

نرم افزار و سخت افزار کارت های اعتبارینرم افزار اعتبار (کارت اعتباری)

نرم افزار اعتبار یک نرم افزار جامع برای کارکردن با کارت های اعتباری است که به شما امکان تعریف و نوشتن کارت های حافظه دار با اطلاعات مختلف را به شما می دهد. این نرم افزار عملیات های اصلی بر روی کارت های اعتباری شامل تعریف کارت و نیز تخصیص اعتبار و افزایش و کاهش اعتبار را برای شما انجام می دهد. این کارکرد کلی برای مدل های مختلف مشاغل متفاوت نسخه بندی و با امکانات پایه و پیشرفته ارائه می شود.

 

در نسخه پایه تک کاربره امکانات لازم برای یک واحد شغلی را به صورت مستقل فراهم می نماید. این امکان شامل تعریف مشتریان و تخصیص اطلاعات و اعتبار و مصرف اعتبار در مراجعات خواهد بود. همچنین کلیه اطلاعات بر اساس مراجعات مشتریان در این سیستم ذخیره و گزارش گیری خواهد شد.

در نسخه پایه چند کاربره بحث اصلی مدیریت اطلاعات بین چند واحد شغلی زیر مجموعه مانند فروشگاه های زنجیره ای خواهد بود. در این سیستم اطلاعات به صورت مرکزی بر روی سروری خواهد بود و همزمان اطلاعات بر روی کارت با اطلاعات سرور بررسی شده و خدمات تعریف شده ارائه خواهد شد.

در نسخه پیشرفته نرم افزار امکاناتی همچون سیستم پیام کوتاه برای اطلاع رسانی ها و تبلیغات درون این نرم افزار گنجانده شده است. این امکانات در قسمت ویژگی های نرم افزار به صورت مشروح ذکر شده است.

در این برنامه نرم افزاری شما با داشتن یک کارت خوان با پورت usb می توانید کارت های اعتباری حافظه دار (کارت مایفر 1k) برای مشتریان خود صادر نمایید.

 

این کارت دارای اطلاعات مشتری شما خواهد بود. اطلاعات مشتری با رمز عبوری که بر روی کارت ها ویژه شما تعبیه میشود ذخیره سازی و بازیابی خواهد شد.

اطلاعات که از مشتری دریافت می شود شامل : نام، نام خانوادگی، کد ملی، شماره شناسنامه، شماره همراه، آدرس، مبلغ خرید ، مبلغ اعتبار، تاریخ انقضای اعتبار، امتیازات مشتری و نیز مجموع امتیازات او خواهد بود.

لازم به ذکر است که این اطلاعات برای بررسی صحت اطلاعات ذخیره شده در کارت در پایگاه داده برنامه نیز ذخیره می شود و برای دستیابی به مشتریان می توانید از آنها نیز استفاده کنید. البته ثبت تمامی این اطلاعات در نرم افزار اجباری نیست و فقط اطلاعات مهم بایستی ثبت شود.

  

 

 

 

 

ویژگی ها :

 

عملیات های اصلی نرم افزار  :

 

v     عملیات تعریف اولیه کارت ها : در این فرایند شما تمامی کارت های اعتباری خود را بر اساس سریال کارت ها تعریف می کنید.

v     عملیات صدور کارت اعتباری : در این سیستم با دادن اطلاعات مربوط به مشتری و نیز اعتبار تعیین شده برای مشتری به راحتی هم کارت را شارژ نموده و هم اطلاعات مشتری را به همراه اطلاعات خرید وی ثبت می کنید.

v     عملیات کاهش اعتبار : در این بخش مشتری شما از اعتبار خود برای دریافت خدمات استفاده می کند و شما با تعیین مبلغ کسر شده از اعتبار عملیات را تکمیل می کنید.

v     عملیات خرید مجدد ( افزایش اعتبار) : هنگامی که مشتری برای خرید مجدد مراجعه می کند شما می توانید بسته به سیاست کاری خود مبلغی از خرید جدید فرد را به عنوان اعتبار خرید جدید به کارت او اضافه کنید. شایان ذکر است که با این کار مبلغ خرید جدید در سابقه مشتری ثبت می شود.

v     عملیات ثبت کارت مفقودی : مواردی پیش خواهد آمد که در آن مشتری شما اعلام می کند که کارت خود را گم کرده است. در این صورت شما می توانید کارت قبلی را درون سیستم خود ار اعتبار خارج کرده و به عنوان مفقودی ثبت کنید و کارت دیگری را برای مشتری صادر کنید.

 

 

 

 

سیستم پیام کوتاه :

درون نرم افزار امکان ارتباط از طریق پیام کوتاه برای مشتریان وجود دارد. این سیستم از طریق پنل پیام کوتاه Noyaban.net ارائه می شود.

 

 

سیستم کارت خوان مستقل :

در صورتی که نیاز شما برای استفاده از دستگاه های کارت خوان در مجموعه خود برای کار با کارت های اعتباری به صورت مستقل و بدون کامپیوتر داشته باشید می توانید دستگاه های پوز ما استفاده نمایید.

این دستگاه ها با نرم افزار کاملا مطابق هستند و می توانند اطلاعات کارت های اعتباری شما را بخوانند و همچنین عملیات شارژ و یا کاهش شارژ اعتبار را انجام دهند. این دستگاه ها شبیه دستگاه های پوز بانکی می باشند و با آداپتور برق تغذیه میشوند.

 

 

گزارشات :

در این سیستم گزارشات صدور کارتها، اعتبارات داده شده و مصرف شده، اطلاعات مشتریان، اطلاعات خرید و ... درون سیستم به همراه فیلترهای مختلف تعبیه شده  و در دسترس شماست.

این گزارشات خروجی های استاندارد مانند چاپی، اکسل و ... را پشتیبانی می کنند.

 

 

 

سیستم نرم افزار تحت شبکه :

 

در این سیستم نرم افزاری شما با داشتن یک نرم افزار شبکه و اتصال تعداد کارت خوان مورد نیاز خود می توانید اطلاعات مشتریان و نیز عملکرد خرید آنها را بر روی این سیستم مدیریت کنید.

نرم افزار تحت شبکه با یک قفل سخت افزاری امکان ارائه بر روی 4 کامپیوتر را خواهد داشت.

 

 

 

 

 

 

سخت افزار مورد نیاز :

سخت افزار اصلی مورد نیاز در این نرم افزار کارت خوان رومیزی است که به صورت USB برای سیستم های شما مورد استفاده خواهد بود. با توجه به امکان نصب نرم افزار بر روی دو سیستم شما می بایست به ازای هر سیستم یک دستگاه کارت خوان رومیزی تهیه نمایید.


همچنین کارت های هوشمند شما نیز به صورت خام بایستی تهیه شود و بر اساس نیاز شما طراحی روی کارت و چاپ آن نیز بایستی انجام شود.

  

 

پشتیبانی :

پشتیبانی این نرم افزار به صورت سالیانه و در ساعات اداری ارائه خواهد شد.

پشتیانی نرم افزار به صورت ریموت امکان برطرف نمودن تمامی مشکلات  شما را خواهد داشت.
برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ما تماس بگیرید:
روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9 صبح تا 6 بعد از ظهر            شماره های تماس: 400-88426399-021