ورژن مرورگر شما پایین می باشد برای نمایش بهتر سایت لطفا مرورگر خود را بروز رسانی نمایید

اجرای فروشگاه اینترنتی وباشگاه مشتریان تارا مشاور


شرکت تارا مشاور در سال 1386 در زمینه IT تاسیس و در سال 1372 مجوز تولید محصولات IT را از وزارت صنایع اخذ نمود . این شرکت در راستای گسترش فعالیت خود در سال 1376 مجوز تولید کارتریج چاپگرهای لیزری و جوهر افشان را از وزارت صنایع و معادن دریافت نموده و محصولات خود را با نام " کارتریج تارا" روانه بازار کرد.
این شرکت در حال حاضر با به کارگیری از روش های صنعتی و ماشین آلات ساخت سازندگان معتبر این صنعت قادر به تولید مجموعه کاملی از کارتریجهای لیزری و جوهر افشان چاپگر های HP /Canon/Samsung/Brother/Lexmark می باشد.
شرکت تارا مشاور تنها واحد تولید کارتریج در ایران است که موفق به دریافت گواهی استاندارد جهانی روش آزمون (STMC) از ICT( International Imaging Technology Council آمریکا شده است .
 این شرکت با بهره گیری از پرسنل مجرب بازرگانی و فنی ، مواد اولیه خود را از معتبر ترین منابع تامین ، اقدام به تولید محصول منطبق بر استاندارد های موجود در این صنعت نموده است . شرکت تارا مشاور با توجه به شرایط اقلیمی ایران (ارتفاع ، درجه حرارت ، رطوبت و ...) ترکیب بهترین قطعات و با رعایت استاندارد های روش آزمون IEC19752 / STMC (Standardized testing Method Committee همچنین انتظارات مصرف کننده از نظر تعداد صفحات چاپ (Page Yield) تراکم رنگ (Density)  و پس زمینه (Back Ground)  تولید کارتریج را بومی (Customize) نموده است .

مرکز توسعه نویابان توانسته فروشگاه آنلاین، باشگاه مشتریان و سیستم گارانتی آنلاین این شرکت را طبق نظرات کارفرما پیاده سازی نماید.